neznaiko: (джаз)
[personal profile] neznaiko
  1. Польська не так вже проста, як здавалося. Вона має багато підводних течій, які вихлюпують неочикуване і заплутують. Вчителька із задоволенням повідомляє приголомшеному панству, що єздіч на нартах означає кататися на лижах, а єздіч на лижвах - кататися на ковзанах ( на коньках). Ну навіщо так робити? - коментує один з учнів підступність поляків. Як же тоді вони обійшлися з санями? Ми готові до найнеймовірнішої назви, а виявляється, що санки так і буде, санки. Оце приємна несподіванка.

2. Виявляється, що вести спокійне життя корисно. Якщо не займатися тим, чого не хочеш, а зайнятися тим, чого давно хотілося і довго відкладалося, це допомогає змінити щось накраще. Хоча б власний почерк. Побачити, що літери стали круглішими і легко піддаються читанню, досить дивно. Все одно більше люблю друкувати, але для навчання треба записувати. Можливість розібрати свої записи - приємна новина.

3. Велике перехрестя в центрі міста. Всі стоять, одне авто починає повертати наліво. З патрульної машини позаду лунає гучномовець: Тут наліво повертати заборонено! Порушник вертається до свого ряду. Гуномовець додає: І фари ввімкни! Натовп регоче. Приємно, коли всім весело.

4. Заскакуємо з Алекс до автобуса. Нам недалеко, проїдемось стоячи. Поки автобус і сам  стоїть,  розглядаємо стіни. Вони увішані плакатами, що розповідають про церковні свята. Алекс зауважує, що колись вона їхала автобусом і той був облклеєний відомостями про космос. Навіть цікаво. А це навіщо, щоб помолитися швиденько? Мабуть так, кажу, а то невідомо, які дороги попереду, який водій. Ми сміємося і інші пасажири теж. Всі ми невиправні оптимісти і це приємно.

5. Лікуємо Лялі спину. Вона дорікає, що я дзвоню їй в незручні моменти, під час масажу та інших процедур. Сама вона щоразу дзвонить мені під час мого навчання. Обмінявшись іронічними усмішками і обіцянками не робити більше так, розходимось кожна по своїх справах. Вона дзвонить чітко в середині мого уроку. Може, щось невідкладне? Ні. Ой. Вона хихоче, поруч з нею інші діти щось торохтять, сміються,  вигукують. Чути це приємно.  Це ФМ П`ять хороших дрібниць, до якого мене запросила [livejournal.com profile] nmiyushk
Основна мета - збільшувати кількість позитиву в ЖЖ. Отож, кожного дня напротязі тижня потрібно знайти 5 позивних моментів, які з тобою трапилися, поділитися ними та щоразу запрошувати трьох друзів.
  В свою чергу запрошую: [livejournal.com profile] gatta_bianka [livejournal.com profile] kogotki [livejournal.com profile] terwik


Profile

neznaiko: (Default)
neznaiko

October 2017

S M T W T F S
1 23 4 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 17th, 2017 04:01 am
Powered by Dreamwidth Studios