neznaiko: (Default)
[personal profile] neznaiko
 Божевільних серед нас багато, просто вони не завжди проявлють себе. Цю тітку одразу було видно, як тільки вона зайшла до автобуса. Якась чудернацька шапка, чоловіче пальто і, головне, вираз обличчя, з яким вона прискібливо обирала жертву-співрозмовника. На диво, таких не знайшлося і ми рушили мовчки, якщо не рахувати, що кілька пасажирів як по команді дістали телефони і повідомили, що вони вже їдуть, ну просто космонавти.
  На першій зупинці запхався дідок, цілком пристойний, хоча і занадто бадьорий. Спочатку вимагав, щоб всі посунулися, потім просив вибачення і обіцяв випускати всіх, кому виходити раніше. Чудна тітка відчула рідну душу і негайно звернулася до дідуся. Той недочув, бо сам без упину щось говорив, і перепитав, що ви сказали? Цього разу вона вімкнула гучність і з відмінною дикцією прогреміла: "Я гаварю, коммунистов нада гнать из парламента!"
Дідок, на відміну від інших, наче і не здивувася, лише трохи замислився і відповів: "Так а я той, отой... піонєр!" - і захихотів. Це тітку не заспокоїло і вона знову почала скандувати голосом Левітана: "Да ты панимаешь, шо бляди засели в министерствах?"
  Тоді дідок замислився більше, аж почав розглядати стелю: Та ні, це не те. Зараз я оце, я оцей, - знайшов потрібне, повернувся і викрикнув тітці в обличчя: - Христос!
  Тітка оніміла. Дідусь миттю обернувся до мене і перейшов на інтимний шепіт: Вже скоро оці шуби поскидаємо, легше буде. Хоча, я от раніше сміявся, як побачу стару людину влітку в валянках. А зараз не смішно, самому холодно, відчуваю, що кров холоне.
  Кров в мене самої мало не почала холонути, коли дідок засміявся і показав якісь вампірські зуби, а тоді голосно клацнув щелепою. На щастя, я була серед тих пасажирів, кого він обіцяв випускати. Поки ми виходили, ще торохтів щось неприродньо веселе, не даючи, тим не менш, громоподібній тітці ніяких шансів проявити себе. Крім мене виходило ще двоє хлопців, вони обидва подали мені руки і я зійшла мов королева. Не змовляючись, ми подивилися вслід автобусу. Що це було? - запитав один хлопець. Шо ви хотіли, це ж до санаторія автобус, хворих повіз, - заспокоїв інший, - повністю здорових людей просто не існує. Але я вам вам бажаю здоров`я.
  На тому і розійшлися на три різні сторони.

Profile

neznaiko: (Default)
neznaiko

October 2017

S M T W T F S
1 23 4 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 17th, 2017 03:58 am
Powered by Dreamwidth Studios